Avižų pienas

Kaip pasigaminti avižų pieną namų sąlygomis?

Avižų pienas

Avižų pienas yra iš augalų išgautas pienas, kurį galima greitai pasigaminti namuose. Jis labai gardus, o avižų galite nusipirkti bet kurioje maisto parduotuvėje. Paruošti avižų pieną labai paprasta ir pigu, užtruksite vos 7 minutes.

Kas yra avižų pienas?

Avižų pienas yra gyvulinės kilmės pieno pakaitalas. Šviežias ir saldus, palyginus su migdolų ar sojos pienu yra neutralaus skonio. Puikiai tinka pusryčių košei, su javainiais ar dribsniais.

Avižų pienas yra puikus pasirinkimas, kai augalinis pienas tapo toks populiarus. Tai yra geras vitaminų, mineralų ir skaidulų šaltinis. Esate alergiškas karvės pienui, ar Jūsų organizmas netoleruoja laktozės? Šiame piene nėra laktozės, migdolų, ar sojos, jei produktas pažymėtas „Be glitimo“ ženklu.

Norite sumažinti išmetamą CO2 kiekį? Avižos ir jų kruopos yra labai maistingas produktas, turintis daug angliavandenių, nemažai augalinių baltymų, lengvai augančios mūsų vidutinio klimato regionuose. Dėl to avižų pienas yra vienas ekologiškiausių pienų iš visų augalinių pienų.

Be to, avižų pieno receptas yra labai paprastas. Avižų dribsnių (be pakuotės) galima įsigyti bet kurioje „Zero waste“ parduotuvėje. Jo kaina yra tikrai mažesnė nei bet kokio kito pieno kartoninėje dėžutėje.

Ar avižų pienas tinka alergiškiems karvės pienui?

Tikrai taip, avižų pienas yra puikus karvės pieno pakaitalas. Galite jį gerti kaip įprastą pieną iš stiklinės, arba panaudoti kokteiliams, košėms, pyragaičių gamybai ar pan.

Siūlome išbandyti veganišką recepto versiją. Ingredientai apskaičiuoti 1 litrui avižų pieno.

Ingredientai
  • Vanduo 1 l
  • Avižų dribsniai 100 g
  • Cukrus 3 šaukštai
  • Druska  žiupsnelis
Energinė vertė

Kalorijų: 610 kcal

Baltymų: 12 g

Riebalų: 6 g

Angliavandenių: 126 g

Paruošimo būdas
7 min Video receptas Spausdinti
  • Supilkite vandenį ir avižų dribsnius į smulkintuvo indą (blenderį).

  • Įdėkite cukraus ir druskos.

  • Išmaišykite mišinį (apie 20 sekundžių).

  • Nuspauskite skysti per marlę ar sietą į atskirą buteliuką.

  • Suplakite buteliuką. Mėgaukitės šviežiu naminiu avižų pienu!


Namų salygomis paruošto pieno galiojimo laikas - 3 dienos laikant šaldytuve.

Reitingas
( 8 įvertinimų, vid. 4.135 )
Parašykite komentarą